301044-2025 - Resultat
Sverige – Programvaruutvecklingstjänster för Internet och intranät – Förvaltning och utveckling av Konkurrensverkets externa webbplats
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörvaltning och utveckling av Konkurrensverkets externa webbplats
BeskrivningFörvaltning och utveckling av Konkurrensverkets externa webbplats
Intern identifierareDnr 885/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212220 Programvaruutvecklingstjänster för Internet och intranät
Ytterligare klassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000