301068-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Kontraktsuppföljning utförandeentreprenad järnväg inom Ludvika kommun Dalarnas län samt Lindesbergs kommun i Örebros län
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKontraktsuppföljning utförandeentreprenad järnväg inom Ludvika kommun Dalarnas län samt Lindesbergs kommun i Örebros län
BeskrivningKontraktsuppföljning utförandeentreprenad järnväg inom Ludvika kommun Dalarnas län samt Lindesbergs kommun i Örebros län
Intern identifierareKOM-420448
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKontraktsuppföljning utförandeentreprenad järnväg inom Ludvika kommun Dalarnas län samt Lindesbergs kommun i Örebros län