2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skolläkare till Burlövs Kommun
Beskrivning: Ansvara för medicinsk specialistkompetens inom elevhälsans medicinska insats (EMI). Arbeta hälsofrämjande och förebyggande med helhetssyn på elevens hälsa, lärande och miljö (skola, socialt, psykiskt, fysiskt).
Intern identifierare: 23/3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000