2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift och underhåll av mobila förbränningsugnar
Beskrivning: Jordbruksverket bjuder in till att lämna anbud avseende förvaring, drift och underhåll av Jordbruksverkets tre mobila förbränningsugnar. Upphandlingen avser förvaring, underhåll och drift av tre mobila förbränningsugnar. Ugnarna används för destruktion av kadaver i samband med utbrott av smittsamma djursjukdomar.
Intern identifierare: 6.9.11-05691/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del vid upphandling