2. Förfarande
Förfarande
Titel: Militär Innovationsutmaning för Ukraina
Beskrivning: Militär Innovationsutmaning för Ukraina, fas 1.
Intern identifierare: 25FMVU1632
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35730000 Elektroniska stridssystem och motåtgärder
Ytterligare klassificering (cpv): 75221000 Militära försvarstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Militär Innovationsutmaning för Ukraina.
Intern identifierare: Militär Innovationsutmaning för Ukraina