30115-2025 - Resultat
Sverige – Installation (utom programvara) – Elektrikertjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elektrikertjänster
Beskrivning: Vi har ambitionen att upphandla elektrikertjänster för vår koncern.
Intern identifierare: 2024/06
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51000000 Installation (utom programvara)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000