301158-2016 - ÄndringSverige-Stockholm: Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Skolfastigheter i Stockholm AB (SISAB), Box 47311, Att: Lars Svensk, Stockholm 100 74, Sverige. E-post: lars-anders.svensk@sisab.se
Tjänster
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 28.6.2016, 2016/S 122-219329)
Angående:
CPV:71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71312000 Byggnadsteknisk rådgivning, 71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning
Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster