301163-2016 - ÄndringSverige-Gävle: Tolktjänster
Gävleborgs läns landsting, , Att: Charlotte Lövblom, Gävle 801 88, Sverige. E-post: charlotte@ecenea.se
Tjänster
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 7.7.2016, 2016/S 129-232051)
Angående:
CPV:79540000 Tolktjänster
Tolktjänster