301190-2024 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll – Tvätt av avfallskärl
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTvätt av avfallskärl
BeskrivningTvätt av avfallskärl i småhus och flerbostadshus inom Karlstads Kommun, Karlstads Energi AB.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:39831:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44613600 Behållare på hjul, 44613800 Avfallscontainrar
Optioner
Beskrivning av alternativen1+1år