2. Förfarande
Förfarande
Titel: Women Accessories Stockholm Arlanda Airport
Beskrivning: The assignment covers a women accessories store at Stockholm Arlanda Airport.
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Upphandlingen genomförs i ett steg och annonseras i TED.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Women Accessories
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91456:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 55900000 Detaljhandelstjänster