2. Förfarande
Förfarande
Titel: A system for HAXPES at extended pressure ranges at the tandem laboratory
Beskrivning: A system for HAXPES at extended pressure ranges at the tandem laboratory.
Intern identifierare: UH 2024/46
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38433000 Spektrometrar
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38432000 Analysapparatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: A system for HAXPES at extended pressure ranges at the tandem laboratory