301213-2018 - ResultatSverige-Märsta: Konsulttjänster för projektledning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tekniska konsulter Projektledning, byggledning mm
Referensnummer: UH-2018-28
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72224000 Konsulttjänster för projektledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar Projektledning inom samhällsbyggnadssektorn
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen