301213-2024 - Resultat
Sverige – Rekryteringstjänster – Externt rekryteringsstöd Search av chefer och specialister
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelExternt rekryteringsstöd Search av chefer och specialister
BeskrivningUppdraget omfattar search vid rekrytering av bland annat chefer och specialister. Leverantören ska erbjuda en kvalificerad och strukturerad searchprocess.
Intern identifierareA351.113/2023
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareExternt rekryteringsstöd Search av chefer och specialister