2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ultrasonic metal powder atomizer
Beskrivning: An ultrasonic metal powder atomizer for research and development purpose is to be acquired by Department of Materials Science and Engineering, the Ångström Laboratory at Uppsala University.
Intern identifierare: UH 2023/47
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ultrasonic metal powder atomizer