30125-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster – Fastighetssystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFastighetssystem
BeskrivningUddevalla kommun genomför upphandling av fastighetssystem med funktioner för planerat underhåll, felanmälan och kontraktshantering.
Intern identifierareSBN/2023:484
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del