301275-2019 - ÄndringSverige-Helsingborg: Elektricitet
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elhandel av fastighetsel till Helsingborgshem
Referensnummer: 19/29
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09310000 Elektricitet
II.1.4.
Kort beskrivning
Helsingborgshem upphandlar part som kan vara elhandelsaktör till Helsingborgshems fastigheter och i första hand allmänna utrymme.