2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mattransporter
Beskrivning: Upphandling avser mattransporter till Hallsbergs kommun.
Intern identifierare: 24/UH/5
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
Ytterligare klassificering (cpv): 55521200 Måltidsleveranser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del