Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Request for Information (RFI) Metadatalösning
Referensnummer: Af-2023/0054 0428-1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72300000 Datatjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Metadatalösning
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48610000 Databassystem, 48614000 Datainsamlingssystem, 72212460 Programvaruutvecklingstjänster för analys, forskning, matematik eller prognos, 72316000 Dataanalys, 72319000 Tillhandahållande av data, 72320000 Databastjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI