2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tjänster för fordonsservice 2024
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ramavtal för service, reparationer , tillhörande material för fordon i Uppsala Vatten fordonsflotta.
Intern identifierare: UVA-2023-02383
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon, 50112000 Reparation och underhåll av bilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Fordonstjänster 2024
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Vätgasfordon