2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lilla Mejeri
Beskrivning: Upphandlingen omfattar inköp och leverans av mejeriprodukter i små- och styckpack. Leveranserna ska ske till kommunens samordnade varudistribution som sedan samordnar med andra leveranser för vidare distribution till respektive enhet.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15500000 Mejeriprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120845:Lot:1