2. Förfarande
Förfarande
Titel: Banktjänster
Beskrivning: * Kontostruktur * Internetbank * Löneförmedling och lönespecifikationer * Betalförmedling * Elektroniska tjänster * Utbetalning av försörjningsstöd * Kontantsmarta lösningar * Förmedling av kommunalskatt * Företagskort/inköpskort * Förladdade/laddningsbara kort Upphandlingen omfattar ej: * Kontakthantering * Kortterminaler * Kortinlösen
Intern identifierare: 2025/00778
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Banktjänster
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66110000 Banktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Banktjänster