301421-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Tekniska konsulter anläggning, va och gata
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniska konsulter anläggning, va och gata
BeskrivningÖckerö kommun upphandlar ramavtal för tekniska konsulter för samhällsbyggnadsförvaltningen. Upphandlingen omfattar tre ramavtalsområden med underliggande delområden. Anbudsgivare kan välja att lämna anbud på ett eller flera delområden.
Intern identifierareMSBN 2024/362
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000