2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upgrade of two existing Nikon Ti2 inverted light microscopes at LBIC
Beskrivning: Upgrade of two existing Nikon Ti2 inverted light microscopes at LBIC.
Intern identifierare: V 2026/1156
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38510000 Mikroskop
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upgrade of two existing Nikon Ti2 inverted light microscopes at LBIC