2. Förfarande
Förfarande
Titel: Försäkringsmedicinsk utredning av arbetsförmåga
Beskrivning: Upphandlingen avser Beställarens behov av försäkringsmedicinsk utredning av arbetsförmåga.
Intern identifierare: N625U26-24
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: a
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85121200 Medicinska specialisttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Försäkringsmedicinsk utredning av arbetsförmåga
Intern identifierare: Försäkringsmedicinsk utredning av arbetsförmåga
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Försäkringsmedicinsk utredning av arbetsförmåga inklusive neuropsykiatrisk utredning
Beskrivning: Försäkringsmedicinsk utredning av arbetsförmåga inklusive neuropsykiatrisk utredning
Intern identifierare: Försäkringsmedicinsk utredning av arbetsförmåga inklusive neuropsykiatrisk utredning