301546-2025 - Resultat
Sverige – System- och stödtjänster – Stödsystem för ACG-beräkning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStödsystem för ACG-beräkning
BeskrivningStödsystem för ACG-beräkning.
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ContractAwardProject:51:Lot:1