2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av konsultstöd för planering och genomförande av restaurering i vattendrag och våtmarker
Beskrivning: Länsstyrelsen upphandlar konsultstöd för planering och genomförande av restaurering i vattendrag och våtmarker. Konsultstödet upphandlas som en bemanningstjänst. Uppdrag kommer att genomföras i olika områden i Gävleborgs län.
Intern identifierare: 3285-2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000