301588-2017 - ResultatSverige-Uppsala: Fluorescensmikroskop
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fluorescent stereo microscope.
Referensnummer: SLU ua 2017.2.4.4-1883
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38515200 Fluorescensmikroskop
II.1.4.
Kort beskrivning
Department of Plant Biology intends to purchase a fluorescent stereo microscope.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen