Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 25 000 000,00 SEK