301628-2022 - ResultatSverige-Vänersborg: Utvärderingskonsulttjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Analys och Utvärdering Regional Utveckling
Referensnummer: RS 2021-00646
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79419000 Utvärderingskonsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
utredning, analys och utvärdering inom regional utveckling
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79311300 Undersökningsanalys, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen