See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Idrottsmaterial samt fast och lös inredning till sporthallar och idrottsanläggningar
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Beställarens behov av att köpa in idrottsmaterial samt fast och lös inredning till sporthallar och idrottsanläggningar.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 37400000 Sportartiklar och -utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104284:Lot:1