See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: B0063 12214 KV Haparanda Om- och nybyggnadsentreprenad
Beskrivning: B0063 12214 KV Haparanda Om- och nybyggnadsentreprenad
Intern identifierare: SPF2025-054
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45216113 Byggnation av fängelse
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: B0063 12214 KV Haparanda Om- och nybyggnadsentreprenad