2. Förfarande
Förfarande
Titel: Budget- och prognossystem
Beskrivning: Budget- och prognossystem
Intern identifierare: SISAB 2026/113
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48100000 Programvara för särskild industri
Ytterligare klassificering (cpv): 48600000 Programvara för databas och operativsystem, 48700000 Verktygsprogram, 48900000 Diverse programvara och datorsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Budget- och prognossystem