301655-2024 - Resultat
Sverige – Transportutrustning och transporthjälpmedel – Hjullastare
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHjullastare
BeskrivningUpphandlingen avser inköp av en hjullastare.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96493:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34144710 Hjullastare