2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Ramavtal Executive Search
Beskrivning: Lantmäteriet bjuder in leverantörer att besvara RFI angående kravställning och utformning av upphandlingsdokument för ett ramavtal omfattande Executive search.
Intern identifierare: LM2026/061628
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster