See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Operationslampor
Beskrivning: Denna upphandling avser ramavtal för operationslampor till Region Uppsala.
Intern identifierare: UPPH2024-00043
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Akademiska sjukhuset samt Enköpings lasarett
Intern identifierare: UPPH2024-00043-1
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Optioner:
Beskrivning av alternativen: option 1x2 år
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation (1)
Beskrivning: Operationslampor
Intern identifierare: UPPH2024-00043-2