301822-2022 - ÄndringSverige-Motala: Säkerhetstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bevakning Motala kommun
Referensnummer: UH-2022-7
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79710000 Säkerhetstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Bevakningsuppdrag som geografiskt omfattar hela Motala kommun.