2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastbil med kran
Beskrivning: Upphandlingen avser ett engångs köp av en lastbil med kran.
Intern identifierare: ALLM.2025.91
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34134100 Lastbilar med flak
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000