301928-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Järnvägsmateriel – Betongsliprar inklusive slipermatta till spårväxlar 60E
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBetongsliprar inklusive slipermatta till spårväxlar 60E
BeskrivningBetongsliprar inklusive slipermatta till spårväxlar 60E.
Intern identifierareKOM-408171
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34940000 Järnvägsmateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareBetongsliprar inklusive slipermatta till spårväxlar 60E