2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dentala förbrukningsprodukter: avtryck och övrigt sortiment
Beskrivning: Upphandling av dentala förbrukningsprodukter inom avtryck och övrigt sortiment.
Intern identifierare: MAU 2026/632
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33130000 Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000