2. Förfarande
Förfarande
Titel: Helsingborgs konserthus - nytt PA
Beskrivning: Helsingborgs konserthus skall byta ut sitt PA system i stora salen. Stor betydelse för anläggningen kommer läggas på ljudtryck, utformning och vikt.
Intern identifierare: 14/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32331300 Utrustning för ljudåtergivning
Ytterligare klassificering (cpv): 32340000 Mikrofoner och högtalare, 32342400 Ljudanordningar, 32342410 Ljudutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Helsingborgs konserthus - nytt PA