301999-2024 - Resultat
Sverige – Socialvård utan inkvartering – TI 2023-1099 Daglig verksamhet inom LSS 9 § 10
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2023-1099 Daglig verksamhet inom LSS 9 § 10
BeskrivningDaglig verksamhet inom LSS 9 § 10.
Föregående meddelande623961-2023
Intern identifierare23/95
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85312000 Socialvård utan inkvartering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del