302014-2022 - ÄndringSverige-Umeå: Städning och renhållning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städtjänster Vindelns kommun
Referensnummer: 22137
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Städning skolor, förskolor, fritidslokaler, kontorslokaler och trapphus m.m. i Vindelns kommun.