302025-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Undervisning och utbildning – Handledning av personal
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHandledning av personal
BeskrivningHandledning av personal
Intern identifierareRJL 2024/834
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenEnstegsförfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGENERELL DEL