302033-2024 - Resultat
Sverige – Mötes- och konferenstjänster på hotell – Konferensbyråtjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonferensbyråtjänster
BeskrivningUpphandling av konferensbyråtjänster.
Intern identifierare2022-O001892
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKravspecifikation
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAdministrativa föreskrifter - Över tröskelvärde