302096-2021 - ÄndringSverige-Falun: Medicinska hjälpmedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kognitiva hjälpmedel
Referensnummer: RD20/04373
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33196000 Medicinska hjälpmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser ramavtal för köp av kognitiva hjälpmedel samt tillbehör och reservdelar för successiva avrop.