Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 40 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 51300000 Installation av kommunikationsutrustning, 51500000 Installation av maskiner och utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ramavtalet för Inredning, påbyggnad och tillbehör innefattar följande:
· Alkolås
· Körjournal
· Inredning, påbyggnad och tillbehör
· Transporter