302174-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll av utrustning i byggnader – Property maintenance, Santiago, Chile
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProperty maintenance, Santiago, Chile
BeskrivningThis contract relates to Property Maintenance at the Ambassador’s Santiago de Chile. Property Maintenance in summary • Property Maintenance • Heat, Ventilation and cooling system • Plumbing • Electrical system and emergency power supply • Fire safety • Land and ground
Intern identifierare2212/25
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000