2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggentreprenader små och mellanstora 2-2025
Beskrivning: Kumla kommun, Kumla Bostäder och Kumla Fastigheter handlar upp ramavtal för Byggservice och Byggentreprenader små och mellanstora
Intern identifierare: 25/22
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (3)
Beskrivning: Ramavtal Bygg
Intern identifierare: 1722605
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1722606
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 1722607