See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel ekologiskt kött och chark samt naturbeteskött
Beskrivning: Kött och charkprodukter för måltidsverksamheter inom Göteborgs Stad och deltagande kranskommuner.
Intern identifierare: 579/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 15110000 Kött
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del