302227-2020 - ÄndringSverige-STENUNGSUND: Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Projektörer El- och telesystem
Referensnummer: 2020-529
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Stenungsundshem och Stenungsunds kommun upphandlar ramavtal för Projektör El- och telesystem.
Avsikten är att teckna ramavtal med tre leverantörer.